Konstrukcje wolnostojące

Jakość, funkcjonalność i mobilność  to cechy naszych konstrukcji reklamowych, dzięki którym zyskaliśmy zaufanie i uznanie klientów.

Produkowane przez nas nośniki reklamowe nie są przeznaczone do trwałego wiązania z gruntem, co zapewnia ich mobilność jak również udogodnienie w postaci  braku konieczności uzyskania pozwolenia na budowę a jedynie dokonania zgłoszenia w odpowiednim, lokalnym urzędzie.

 • Budowa słupa na planie trójkąta równobocznego oraz jego kratowanie sprawia, że nasze konstrukcje są w stanie przenosić obciążenia we wszystkich trzech strefach wiatrowych w Polsce, świadczą o tym nie tylko projekty, ale również praktyka - konstrukcje Pamexpolu można spotkać w takich rejonach jak Pomorze (2 strefa obciążenia wiatrem) oraz okolice Zakopanego(3 strefa obciążenia wiatrem).

  Wymiar ramy uzyskuje się poprzez odpowiednią wielokrotność modułu wynoszącego 0.35m(np. 1.05m, 2.45m).

  Wysokość całkowitą konstrukcji uzyskuje się poprzez dodanie do wysokości stopy(0.5m), wymiaru słupa(lub jego wielokrotności) występującego w wymiarach 0.55, 1, 1.5, 3m

  Modułowa budowa naszych konstrukcji pozwala na uzyskanie prawie dowolnego wymiaru ramki i słupa. Maksymalną wysokość konstrukcji jaką możemy uzyskać to 9,1m przy maksymalnej wysokości ramki 5,25m(wymiar wewn.).

  Składając zapytanie należy określić żądany wymiar ramy A x B [m] oraz wysokość konstrukcji hc [m].
  Zastosowanie technologii cynkowania ogniowego sprawia, że stalowe elementy konstrukcji są odporne na korozję, co pozwala na ich stosowanie przez długie lata bez obaw o możliwość przenoszenia obciążeń jak również o jej szatę zewnętrzną.

 • Posiadamy magazyn produkowanych przez nas typowych elementów konstrukcji reklamowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować na zamówienia naszych klientów.

  pamexpol-konstrukcje-reklamowe-magazyn

 • Nasza oferta obejmuje również montaż konstrukcji reklamowych. Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę montażystów, którzy sprostali już nie jednemu zadaniu.
  Przy składaniu zapytania o montaż konstrukcji prosimy podać lokalizację, w której ma odbyć się montaż nośnika.

 • wymiarowanie-konstrukcji